سئو seo دوشنبه 15 خرداد 1391 09:54 ق.ظ نظرات ()
اتو مو اینستایلر IN-STYLER
اتو مو اینستایلر IN-STYLER - سئو مسترز

قیمت: 55000 تومان

[اتو مو اینستایلر IN-STYLER]     

این یک برس نیست.این یک اتوی فر کننده مو نیست. این اتوی موی اینستایلر است. سه محصول اتوی مو فر ، اتوی مو صاف و برس مو را یکجا در اتوی مو اینستایلر داشته باشید. دیگر نگران سوختن ، گره خوردن، خرد شدن و شکنندگی موهای خود نباشید. با اینستایلر موهای خود را صاف ، فر یا حالت دار کنید. فقط کافیست موهایتان را بین دو سر اتوی اینستایلر گذاشته و اتو را بر روی مو بکشید.
این اتوی موی استثنایی را میتوانید بر روی موی خود (نازک ، ضخیم ، صاف ویا حتی وزوزی) استفاده کرده و هنگامی که موهایتان را در اطراف خود رها کنید به طرز باور نکردنی احساس نرمی و لطافت می کنید.
استوانه چرخان اتو بر روی موهای شما می لغزد وحالت وز و شکنندگی را از موهای شما گرفته و آن را تبدیل به موهایی درخشان و براق میکند و این به معنای زیبایی در تمام لحظات زندگی است.
با درجه ای که برروی دستگاه قرار گرفته است شما قادر هستید حرارت اتوی مو را طبق جنس موهایتان تنظیم نموده و همچنین برسی که با ظرافت و در یک ردیف بر روی اتوی موی اینستایلر قرار دارد این امکان را برای شما فراهم کرده است که موهای خود را به هر حالتی که تمایل دارید درآورید.راز کار این اتو در غلطک چرخان داغ و چهار ردیف برس موجود در دو طرف آن است. وقتی شما اینستایلر را برروی یک دسته از موهایتان استفاده می کنید، اولین ردیف موجود برروی اینستایلر به آرامی تارهای موی شمارا از هم تفکیک کرده سپس استوانه چرخان داغ برروی مو می لغزد و به راحتی دسته های موی شما را براق ، صاف یا حالت دار میکند. شما می توانید در عرض 8 دقیقه موهای خود را به هر حالتی که مایلید درآورده و در عرض 2 دقیقه آن را به شکل دیگری فرم دهید . . . . .
ویژگی های محصول: قابل استفاده برای هرنوع مو- سریع و آسان بر روی مو می لغزد- فقط در 8 دقیقه همه موهای شما را براق و حالت دار می کند- تنها 30 ثانیه زمان برای گرم شدن اینستایلر نیاز است- بعد از 30 دقیقه کار دستگاه به طور خودکار خاموش می شود- استوانه چرخان اینستایلر در هر دقیقه 90 تا 140 دور می زند- برسهایی که در چهار ردیف و در دو طرف اینستایلر قرار گرفته موها را به راحتی شانه می کنند . . . . . چه چیزهایی داخل جعبه است: شانه مخصوص دو کاره، کیف مخصوص، اتو مو . . . . . MADE IN CHINA . . . . . دارای 3 ماه گارانتی

برخی از ویژگیها
1) بازدید کالا و تایید سلامت کالا پیش از ارسال  2) دارای شرایط ارجاع کالا در صورت عدم رضایت  3) 3 ماه گارانتی  4) دارای خدمات پس از فروش  5) درج کیفیت کالا در فاکتور رسمی

اتو مو اینستایلر IN-STYLER