Ebay ایرونی
خرید محصولات اینترنتی | فروشگاه تله مارکت | خرید محصولات ماهواره ای
                                                        
درباره وبلاگ

با سلام به سایت شماره 1 irony ebay خوش آمدید .
به علت حجم زیاد محصولات از سایت شماره 2 و 3 ما نیز دیدن فرمایید.
www.iebay.mihanblog.com
www.ironyebay.mihanblog.com
www.ironyebay2.mihanblog.com
www.ironyebay3.mihanblog.com
www.hth.shoploger.com
مدیر وبلاگ : سئو seo
نظرسنجی
چه محصولی بیشتر دوس دارید؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : خانم معین
شرکت مجموعه ای از دو یا چند عضو یا اعضا است که جهت رسیدن به یک هدف مشترک در چارچوب خاص تشکیل میشود . 
 این چارچوب اساسنامه شرکت است که  دستورالعمل کلی شرکت و اصول آن را مشخص می سازد.  در قانون تجارت ایران  7 نوع قالب تجاری مشخص شده است که اساسنامه همه این شرکتها مشابه می باشند به استثنای ویژگی های خاص هر یک از انواع شرکتهای ثبتی . 
مفاد کلی اساسنامه شرکتها را می توان  اینگونه  شرح  داد : 
نام شرکت ، موضوع شرکت، مدت زمان شرکت ، مرکز اصلی و شعب شرکت ، میزان سرمایه شرکت به تفکیک نقد و غیر نقد تعداد سهام شرکت و نوع آنها (بی نام ،با نام ، ممتاز ، وثیقه و ….)، نحوه انتقال سهام و ….. که این ها جزو مهمترین بندهای  اساسنامه می باشد .  این امکان وجود دارد که تعدادی ماده دیگر به دلخواه شرکا و سهامداران در اساسنامه الحاق میشود. 
مراحل ثبت شرکت در کرج شامل ثبت نام اینترنتی ، تعیین اسم شرکت ، ارسال مدارک ، تاییدیه مدارک و در نهایت تحویل مدارک ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای کرج  می باشد. هزینه ثبت شرکت بر حسب موضوع فعالیت شرکت و تعداد اعضا و نیز قاالب ثبتی متفاوت است پس نمی توان هزینه ثبت شرکت در کرج را مشخصا " اعلام نمود.  

سایر شرایط ثبت شرکت در کرج  عبارتست از : 
اسمی که  برای ثبت شرکت انتخاب می گردد نباید مسبوق به ثبت باشد و تعداد کلمات بیشتر در اسم شرکت به این موضوع در نهایت تایید اسم شرکت کمک می کند. 
تصدی های  قابل انتصاب  در ثبت شرکت از قبیل مدیرعامل- رئیس هیئت مدیره- نائب رئیس عضو هیئت مدیره – بازرس اصلی- بازرس علی البدل می باشد- درنظر داشته باشید برای ثبت هرنوع شرکت استفاده از این سمت ها به شرط تکراری نبودن قابل اعمال است.
درشرکتهای سهامی و تعاونی انتخاب بازرس اصلی وعلی البدل الزامی است  اما در شرکتهای دیگر جنبه اختیاری دارد . (مدیرعامل نباید درچند شرکت دیگر به طور همزمان سمت مدیرعاملی  را دارا باشد)
 اشخاص دولتی نباید در شرکتهای خصوصی تصدی داشته باشند.
 اشخاص دولتی می توانند  فقط در  شرکت های خصوصی سهام دار باشند.
 برای ثبت شرکت فنی و مهندسی حتما باید یکی از اعضای شرکت دارای مدرک مهندسی مرتبط می باشد
 ملاک ثبت شرکت در کرج در اداره ثبت شرکتها صدور آگهی در اداره ثبت شرکتها و امضای زیر دفاترثبت شرکتها و اخذ گواهی روزنامه رسمی جهت درج در روزنامه رسمی کشور می باشد
 حداقل سرمایه که برای ثبت شرکت باید در اوراق شرکت اعلام گردد   ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.
شرکت سهامی خاص
شرکتی است بازرگانی که  دارای سه عضو اصلی یا سهامدار و دو نفر بازرس می باشد. برای اخذ وام ، شرکت در مناقصات و اخذ گرید مناسب است. هنگام ثبت این شرکت 35% از سرمایه اولیه آن واریزی دارد و به همین علت این شرت در مقایسه با قالب ثبتی محبوب دیگر یعنی شرکت با مسئولیت محدود  اعتبار بیشتری دارد. سرمایه در شرکت سهامی خاص به سهام تبدیل میشود و البته این سهام باید تماما" توسط شرکا تامین گردد. همچنین امکن دارد که مدیر عامل شرکت سهامی خاص از بین سهامداران انتخاب نگردد. 
شرکت مسئولیت محدود
شرکت بازرگانی کوچکی است که با حضور دو شریک تشکیل می شود و قابلیت ثبت پیدا میکند. از خاصیت های ثبت شرکت مسئولیت محدود مسئولیت محدود شرکا در قبال اشخاص ثالث است که البته سبب میشود نتوانند در مناقصات و مزایدات شرکت کنند. ولی بری فروش یا صادرات واردات اقلام مختلف مناسب می باشند.  این شرکت می تواند دارای هیات مدیره خارج از شرکا ( سرمایه گذار خارج از شرکت باشد )  سرمایه شرکت مسئولیت محدود واریز نشده و تنها اعلام میشود. 
سایر مطالب وبلاگ :
نوع مطلب : ثبت شرکت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic